Nie ma chyba piękniejszego prezentu na Święta Bożego Narodzenia od widoku postępów naszych pociech w kwestii rozwoju. Ciepła, rodzinna atmosfera oraz uczucie błogości wśród najbliższych mogą zdecydowanie przyczynić się do tego, że nasze dotychczas nieśmiałe i nieporadne przy stawianiu pierwszych kroków dzieci, nagle zaczną chodzić zdecydowanie i pewnie, przynosząc tym samym dodatkowy zapas domowej radości. Jeśli jako rodzice martwicie się, że dzieci nie mogą przekonać się do dotychczas stosowanego obuwia, zdejmują się i grymaszą przy każdym zakładaniu, pora znaleźć nowe i bardziej skuteczne rozwiązanie do nauki chodzenia. Buciki dziecięce powinny być nie tylko praktyczne. Istotna jest także ich długa żywotność, by dziecko mogło się nimi cieszyć nieco dłużej, niż jeden sezon. Wszystkim rodzicom marzącym o wybraniu się z malcem na pierwszy, świąteczny, spacer polecamy unikalne buciki dziecięce walkkings. Będzie można z ich pomocą ćwiczyć naukę chodzenia zarówno w warunkach domowych, jak i podczas podwórkowych przechadzek.

 

Buciki walkkings jako prezent bożonarodzeniowy!

 

Będą z pewnością świetnym pomysłem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziecko mogło w ramach prezentu świątecznego otrzymać nawet kilka par bucików walkkings. W ciągu następnego roku z pewnością każdą parę uda się we właściwy sposób wykorzystać. Do tego barwna gama kolorystyczna bucików walkkings sprawi, że z łatwością będzie można je dopasować do wybranych, dziecięcych stylizacji. Nieważne, czy wybieramy się do żłobka lub przedszkola, czy też na imprezę rodzinną, albo do lekarza w celach wykonania badań – w bucikach walkkings nasze dziecko odnajdzie się w każdej sytuacji. Każda para bucików z naszego sklepu internetowego posiada już gotowe, fabryczne opakowanie. Dzięki temu nie trzeba szukać dodatkowych opakowań i papierów kolorowych, by ozdobić podarunek. Opakowanie bucików walkkings już samo w sobie jest zaprojektowane praktycznie, kolorowo i estetycznie, dlatego buciki już po zamówieniu i doręczeniu pod wskazany adres są już właściwie gotowe na to, aby trafić do rączek swojego przyszłego właściciela.

Przeczytaj także: Jak przygotować się na naukę chodzenia  oraz Jak wybrać buty do nauki chodzenia

Świąteczne “tup – tup”!

W czasie świąt nasze domy i mieszkania zawsze są pełne gości. Dzieci uwielbiają taką atmosferę i ożywiają się w warunkach kontrolowanego harmideru. Dzięki bucikom walkkings nóżki naszych dzieci będą przez całe święta czuły się lekko, a w czasie nawet najdłuższych zabaw nie odczują zmęczenia. Dziecko będzie mogło lekko spacerować wokół choinki, odpakowując prezenty. Charakterystyczny system zapięć, przechodzący zamek przez całą szerokość dziecięcej stópki sprawi, że buciki nie zostaną zgubione w najmniej oczekiwanym momencie, a nasze dziecko w kontakcie z powierzchniami twardymi, na których stąpamy, będzie się czuło bezpiecznie. Nie bez powodów materiały zastosowane przy projektowaniu bucików walkkings nazywane są przez wielu znawców tematu sztuki obuwnictwa “drugą skórą”. Materiał “on steam” z łatwością przepuszcza powietrze, dzięki czemu stópki dziecka nawet po całym dniu zachowują świeżość i komfort.

 

Buciki walkkings w formie stacjonarnej i mobilnej.

 

Nawet jeśli spędzamy święta w domu, nie wychodząc nigdzie na zewnątrz, a podejmując tylko gości, dobrze będzie ubierać dzieciom buciki walkkings. Nie dość, że pasują one do wszystkich rodzajów dziecięcych ubrań, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, to jeszcze chronią stopy dziecięce przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Nawet po gruntownym odkurzaniu i wysprzątaniu do granic możliwości całego domu istnieje ryzyko rozprzestrzeniania się wszelakich bakterii i zarazków. Ich siedliskiem jest najczęściej podłoga. Dlatego tak ważne jest, by dziecko chodziło po domu w lekkich i nieobciążających bucikach. Dzięki temu na białych skarpetkach czy śpiochach nie będą gromadziły się drobinki kurzu, nóżki pozostaną czyste i żadne igliwie od choinki nie zawieruszy się między paluszkami w czasie zabawy. Gdy z kolei wybieramy się w podróż – dziecko może przebyć cały jej czas z założonymi butkami, nawet w klimatyzowanym samochodzie, gdzie zawsze jest ciepło. Można buciki na czas podróży jedynie lekko rozwiązać. Stópki nie spocą się zbyt silnie, ponieważ cyrkulacja powietrza dzięki technologii “on steam” działa w sposób stały i nieprzerwany. Sznurowadełka dołączone do bucików nie ściskają stopy nadmiernie.

Prezent, który sprawdzi się na cały rok!

Rodzice, którzy sprezentują swoim najmłodszym pociechom efektowne i praktyczne buciki walkkings, z pewnością w ciągu kolejnego roku kalendarzowego odkryją wielorakość ich zastosowań oraz uniwersalność. Struktura tych bucików pozwala na szerokie ich stosowanie na najbardziej nietypowych powierzchniach, także piaszczystych, twardych, domowych, publicznych. Trudno o lepsze buciki do żłobka. Od razu polecamy zakup dwóch par, jeśli dziecko na co dzień ma spędzać czas w miejscach, gdzie obowiązuje obuwie wymienne. Dzięki bucikom walkkings każde dziecko szybko odczuje radość ze stawiania swoich pierwszych kroków. A rodzice z dumą będą mogli obserwować dalsze etapy rozwoju swoich ukochanych latorośli.

Przeczytaj więcej dlaczego buciki Walkkings to dobry wybór